Çevirmenler

Necdet Yücel
Belge çevirmeni ve grubumuzun yöneticisidir. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

Oğuz Yarımtepe
Debian İkilik Paketleri Oluşturma NASIL, Debian ve Windows Paylaşımlı Yazdırma NASIL, Kahve Yapmak NASIL, Linux Makina Dili NASIL, Debian Paket Bakımcılarının Kılavuzu, TimeSys Linux Kurulumu NASIL, Linux Disk Bölümleme NASIL, Debian Jigdo küçük-NASIL, NCURSES ile Yazılım Geliştirme NASIL, APT NASIL, Fedora Multimedia Kurulumu NASIL, Çevrim İçi Sorun Çözme Kaynakları NASIL ve Python Performans İpuçları belgelerinin çevirmenidir. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

Davut Akçiçek
Apache Derleme NASIL, Linux Kümeleme NASIL ve Beowulf NASIL belgelerinin çevirmenidir.

Olcay Kabal
Apache Derleme NASIL, Linux Kümeleme NASIL, Linux Gezici IPv6 NASIL, Linux OLSR-IPv6 NASIL ve 802.1X Port Tabanlı Kimlik Kanıtlama NASIL belgelerinin çevirmenidir.

Pınar Yanardağ
Kadınları Linux Kullanmaya NASIL Teşvik Edersiniz, Etkinlik NASIL, Debian Tarihçesi, Linux Okuma Listesi NASIL, Linux Taraftarlığı - NASIL, Ruby Kullanıcı Kılavuzu, Linux Tıp-NASIL, Linux Quake NASIL ve 64 Bit Genel Tanıtıcıların (EUI-64) Kayıt Otoritesi belgelerinin çevirmeni ve Jabber Sunucusu NASIL belgesinin yazarıdır. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

İşbaran Akçayır
Şifreli Geridönüş Aygıtı Nasıl ve Disk Bölümü Kurtarmak NASIL belgelerinin çevirmenidir. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

İsmail Aykut
Linux'da Astronomi NASIL belgesinin çevirmenidir.

Nilgün Belma Bugüner
Eposta Alıcısında (MX'te) Spam Engelleme belgesinin çevirmenidir. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

Kemal Ökmen
Kesin Tarih ve Zaman Yönetimi, Linux i386 Önyükleme Kodu NASIL, C++ dlopen mini NASIL, C Programcıları için Vim, Bilgisayar Bilimi Eğitimi: Yarının Yazılım Mühendisleri Nerede? ve Dosya Sistemi Sıradüzeni Standardı belgelerinin çevirmeni ve LDAP ile Kimlik Kanıtlama NASIL belgesinin yazarıdır. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

Ömer Faruk Kalaycı
Linux Kurulum Şenliği NASIL ve Linux Kullanıcı Grubu NASIL belgelerinin çevirmenidir.

Aysun Özdemir
RTLinux NASIL belgesinin çevirmenidir.

Müzeyyen Hıştıroğlu
Kiralık Hat-Mini NASIL belgesinin çevirmenidir.

Meltem Parmaksız
VPN İçin Güvenli Açılıs CD'si NASIL belgesinin çevirmenidir.

Mete Bilgin
LDAP ile Kimlik Kanıtlama NASIL belgesinin yazarıdır.

Mesut Can Gürle
Linux IPv6 NASIL ve Debian Paket Bakımcılarının Kılavuzu belgelerinin çevirmenidir.

Serdar Yiğit
Balküpleri belgesinin çevirmenidir.

Cem Sönmez
Unix ve Internetin Temelleri NASIL belgesinin çevirmenidir. Özgeçmişi hakkındaki bilgileri kişisel sayfasında bulabilirsiniz.

Mehtap Tamtürk
Bir Özgür Yazılım Projesine Yama ile NASIL Katkıda Bulunursunuz belgesinin çevirmenidir.